хмарні рішення

Хмара — це свобода

Впроваджуючи хмарні рішення, ваша компанія отримає головне — свободу. Відкривайте нові горизонти для себе і свого бізнесу, максимально полегшуючи завдання управління і підтримки ІТ-інфраструктури. Адже зростання й успішність вашого бізнесу безпосередньо залежать від того, наскільки ефективно ви можете втілювати в життя свої ідеї. Згадайте які цілі ви ставили перед собою, коли тільки починали, коли хотіли управляти компанією відповідно із власним баченням — для реалізації всього цього вам і необхідна свобода.

Ніяких початкових витрат

Важливою перевагою хмарних рішень — є оплата по факту споживання. Ви оплачуєте виключно ті послуги, які використовуєте. Така форма оплати дозволяє легко скоротити витрати на програмне забезпечення та інфраструктуру, в залежності від поточних потреб.

Надзвукова швидкість впровадження

Развёртывание решений на базе Microsoft Azure и Office 365 зачастую занимает куда меньше времени, чем описание проблем и задач, которые можно решить с их помощью.

Прості зовні, але складні всередині

Незважаючи на неймовірну кількість функцій і можливостей, почати використовувати служби Office 365 легко і просто. Можливо, вам навіть не доведеться наймати «суперадміна» для управління цими службами. Все працює в веб-браузері або в звичних офісних додатках. На роботі, вдома, в дорозі — потрібні вам інструменти завжди під рукою. Навіть якщо пропав інтернет.

Навіть природні катаклізми вам не страшні

Ваші дані завжди будуть під надійним захистом, завдяки вбудованій системі безпеки і засобів забезпечення конфіденційності. Впевненість в тому, що ваші дані збережуться, щоб не сталося, дають центри обробки даних Microsoft, які розміщені по всьому світу.

Консультуємо. Розробляємо. Впроваджуємо.